TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
Zrušené závody a postupné uvolňování opatření PDF Tisk Email
  
Sobota, 02 Květen 2020 00:00

Přinášíme další informace týkající se našeho oddílu v nastalé situaci:

Sledujte i nadále sekci Nadcházející akce, která je rozšířena o nové akce a závody, které jsou zrušeny, ale očekáváme, že se postupně budou vymýšlet u některých akcí náhradní termíny, o kterých vás budeme v Této sekci informovat.

V rámci postupného uvolňování podmínek jsou povoleny tréninky ve větších počtech atletů - i nadále tedy pište svým trenérům, pokud máte zájem trénovat, kteří mají vaši tréninkovou skupinu na starost a Ti zájemce rozdělí do určitých skupin, které trénují během týdne. Tréninky však dále pokračují za všech hygienických opatření a bez možnosti vstupu do budovy sokolovny.

Letní příměstské tábory a soustředění zrušeny nejsou, případné informace směřujte na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 
3. NOVÉ UPOZORNĚNÍ - situace choroby COVID-19 PDF Tisk Email
  
Pondělí, 20 Duben 2020 00:00

Přinášíme novou zprávu o trénincích pro všechny naše atlety a jejich trenéry:


Vzhledem k otevření sokolských venkovních sportovišť se pomalu začínají rozbíhat i naše atletické tréninky, které se budou konat výhradně venku na našem sportovišti na Světovaru u konečné tramvaje č.2 Nová zpráva platí pro všechny naše tréninkové skupiny a časy tréninků jsou mezi ně na jednotlivé dny rovnoměrně rozděleny. Trenér se na jednotlivé dny domluví na trénink pouze s malou skupinkou svěřenců, které ve stanoveném čase bude trénovat. Pokud máte zájem přijít na trénink, napište svému trenérovi na email či ho kontaktujte jiným způsobem (v sekci tréninkové skupiny, na časy však nehleďtě - jsou uvedené, jak byly stanoveny před nouzovým stavem) - na trénink ale budete připuštěni, až když trenér vaši účast odsouhlasí. Menší děti samozřejmě hlásí rodiče. Trenér vybírá na tréninkovou jednotku svěřence dle výkonnosti, výběru disciplíny a také dbá na to, aby se v průběhu týdne atleti co nejvíce prostřídali.

Během tréninků prosím dodržujte odstupy, přicházejte s rouškou - trenér určí, kdy je potřeba ji mít a kdy je lepší sportovat bez ní. Také zvolte dle vašich možností nejméně rizikový způsob přepravy na trénink, tedy pokud možno vynechávejte přepravu hromadnou dopravou. Všechny použité pomůcky prosíme, aby každá tréninková skupina po skončení jejich používání vydezinfikovala dostupným dezinfikačním prostředkem. Navíc do budovy mají přístup pouze trenéři či osoby jimi pověřené - prosíme tedy, abyste na tréninky již chodili převlečeni ve sportovním a věci si nechávali na tribuně (ale tak, abyste na ně při tréninku mohli dávat pozor). Trenéři za odložené věci neručí a při nedodržování některých pravidel vás mohou z tréninku vyloučit - prosíme tedy o spolupráci a dodržování ustanovení všech zůčastněných.

Všechny oddílové akce, sportovní akce a závody byly a v následujících týdnech či měsících jsou zrušeny nebo přesunuty na nové datum (sledujte sekci nadcházející akce).

 

Sportu zdar!

vedení TJ Sokola SG Plzeň - Petřín

Aktualizováno ( Pondělí, 20 Duben 2020 10:04 )
 
Tréninky během nouzového stavu v ČR PDF Tisk Email
  
Úterý, 31 Březen 2020 00:00

Jelikož ještě nějakou dobu bude probíhat nouzový stav na území naší republiky a tím pádem nemohou probíhat tréninky našeho oddílu, všichni trenéři vyzýváme naše členy, aby dle možností sami doma cvičily a udržovali se tak alespoň trochu v pohybu a dobré kondici.

Tréninky dospělých, juniorů, dorostu a žactva nyní probíhají individuálně dle plánu, který jim stanovili z domova hlavní trenéři skupin. Ostatní neváhejte se ozvat svm trenérům o radu, jak si nejlépe ve stísněných podmínkách zacvičit, anebo se inspirujte z internetu, kde je nyní k dispozici spousta videí nápadů, jak si efektivně zacvičit u sebe doma - fantazii se meze nekladou.

Některým dětem bylo zapůjčeno cvičební náčiní a posíláme odkaz na 1. video, dle kterého si zacvičit doma nebo dle možností v nedaleké přírodě:

https://www.youtube.com/watch?v=4EW_qphbonE&feature=youtu.be

Všem přejeme pevné zdraví,

vedené a trenéři našeho oddílu TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

 
2. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - situace choroby COVID-19 PDF Tisk Email
  
Středa, 11 Březen 2020 00:00

Další důležité informace pro všechny naše atlety a trenéry:

Vzhledem ke zhoršené situaci a výskytu koronaviru i v Plzeňském kraji, se vedení našeho oddílu rozhodlo:

- zrušit tréninky mladšího žactva (jak halové tak venkovní) společně s nadcházejícími tréninky miniškolky, minipřípravky a přípravky do odvolání (počítejte minimálně se 14-ti dny) - trenéři emailem rozešlou tréninkové plány, abychom nevypadli z přípravy

- tréninky staršího žactva jsou zrušeny anebo proběhnou po domluvě v malém počtu účastníků

- tréninky dorostu, juniorů a dospělých jsou také zrušeny a je trenéry vymyšlen individuální program

- dále je zrušen i druhý přespolní běh, který se má konat ke konci března v Tachově

Bude lepší omezit osobní kontakt v tréninkových skupinách a zamezit tak případnému rychlejšímu šíření virové nákazy, hýbat se může každý individuálně po obdržení tréninkového plánu do emailové schránky. Děkujeme za pochopení a i nadále sledujte aktuální dění, o dalších rozhodnutích budete informováni emailem nebo prostřednictvím facebookových a Těchto webových oddílových stránek.

vedení TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Aktualizováno ( Pátek, 13 Březen 2020 17:55 )
 
DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - situace choroby COVID-19 PDF Tisk Email
  
Úterý, 10 Březen 2020 00:00

Přinášíme důležitou informaci pro všechny atlety našeho oddílu a jejich rodiče:

Vzhledem k situaci týkající se koronaviru a karanténní situaci v České republice se vedení oddílu rozhodlo:

- zrušit tréninky miniškolky, minipřípravky a přípravky v pátek 13. 3. a v pondělí 16. 3.

- tréninky mladšího a staršího žactva jsou přesunuty z haly na petřínský stadion u konečné tramvaje č. 2 na Světovar, jelikož v uzavřených prostorech hrozí vyšší riziko nákazy a podle možností rozdělíme tréninkové skupiny do menších jednotek

-navíc se také ruší plánovaný sobotní první přespolní běh v Bělé nad Radbuzou a nedělní Halové Mistrovství minipřípravek sk.B v hale plzeňského atletického stadionu na Skvrňanech

O dalším dění budeme rozhodovat dle situace a včas vám dáme vědět zde na webových stránkách, emailem či na facebookových oddílových stránkách.

Děkujeme za pochopení,

vedení atletického oddílu TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Aktualizováno ( Úterý, 10 Březen 2020 19:11 )
 
Halové Mistrovství přípravek 2020 PDF Tisk Email
  
Neděle, 08 Březen 2020 00:00

V neděli 8. 3. se v pražské nafukovací hale na Strahově konalo další Mistrovství přípravek, kterého se samozřejmě zúčastnili i naše atletky a naši atleti oddílu TJ Sokol SG Plzeň - Petřín. Podařilo se nám získat několik medailových umístění, ale i další zajímavé umístění. Přehled Těch, kteří dosáhli na stupně vítězů, je zde:

1. místo

Leonard Mastný = 600m / 1:58,05 min.

= skok daleký / 3,96m

Machalek/Novák/Čížková/Mastný = 4x200m MIX / 2:09,52 min.

3. místo

Valentýna Zikmundová = hod plným 1kg míčem / 8,92m

Leonard Mastný = 60m / 9,23s

Ondřej Tůma = hod plným 1kg míčem / 9,56m

 

Gratulujeme všem medailistů a děkujeme i dalším atletům a jejich trenérům za skvělé závody!

výsledky: https://online.atletika.cz/vysledky/41420/0/2

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 9 z 44

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner