TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
Ohlédnutí se za soutěží družstev - Dorost PDF Tisk Email
  
Středa, 17 Únor 2021 00:00

Dnešní den patří ohlédnutí se za soutěží našeho dorostu, u kterého bohužel nebyly zpracovány výsledky 2. kola z důvodu kolize s Krajským Mistrovstvím:

Dorostenci = ?  místo

1) Kryštof Baxa - 13+? = 13b

2) Kryštof Neděla - 11+? = 11b

3) Daniel Hrabák - 8+? = 8b

4) Jan Drmela - 7+? = 7b

5) Martin Vostatek - 4+? = 4b

Dorostenky = ? místo

1) Anna Rychlíková - 22,25+? = 22,25b

2) Nikola Vimmerová - 20+? = 20b

3) Julie Ženíšková - 18+? = 18b

4) Adéla Husáková - 13+? = 13b

5) Anna Šobrová - 11+? = 11b

6) Kristýna Miljanecová - 7+? = 7b

7) Kateřina Lafatová - 6,25b+? = 6,25b

8) Eliška Popelová - 5,75b+? = 5,75b

9) Kateřina Ivasienková - 4,75b+? = 4,75b

10-11) Štěpánka Dolejšová a Barbora Viktorová - 4,25+? = 4,25b

12) Michaela Štěrbová - 3,75+? = 3,75b

13) Denisa Tyrová - 1,75+? = 1,75b

Trenéři: Mgr. Lukáš Sokol, Mgr. Jan Kraus, Vítězslav Vostatek, Pavlína Vostatková, Jakub Vostatek a Petr Konop

 
Ohlédnutí se za soutěží družstev - Starší žactvo PDF Tisk Email
  
Úterý, 16 Únor 2021 00:00

Dnes se společně ohlédneme za soutěží družstev starších žáků a starších žákyň:

Starší žáci = 3. místo

1) Tomáš Zeman - 21+24,50 = 45,50b

2) Jakub Daněk - 16,25+22 = 38,25b

3) Martin Houdek - 9,25+18 = 27,25b

4) Marek Ruttner - 10,25+9 = 19,25b

5) Zdeněk Štrunc - 9,25+0 = 9,25

6) Šimon Schneider - 4+4 = 8b

7) Matyáš Neumayer - 7+0 = 7b

8) Šimon Novák - 5+0 = 5b

9) Vojtěch Kasl - 1+0 = 1b

Starší žákyně = 2. místo + postup na MČ, na MČ 6. místo

1) Kateřina Čermáková - 30+31+26 = 87b

2) Nela Procházková - 14,25+11,25+9,75 = 35,25b

3) Eliška Dobešová - 23+0+8 = 31b

4) Kristýna Prokopová - 12,25+10,25+0 = 22,50b

5) Simona Nosková - 6+0+8,75 = 14,75b

6) Kristýna Králová - 12,25+0+2 = 14,25b

7) Natálie Andrýsová - 6+7,25+0 = 13,25b

8) Adéla Hezinová - 2,25+5,25+1,75 = 9,25b

9) Marina Nedělová - 0+9+0 = 9b

10) Nikola Azari - 0+0+9 = 9b

11) Kristýna Čechová - 0+3,25+5 = 8,25b

12) Hedvika Ransdorfová - 4,25+0+3 = 7,25b

13) Kamila Beková - 5,50+0+1 = 6,50b

14) Zuzana Tomášková - 2,25+0+4 = 6,25b

15) Barbora Tlačilová - 1,50+4,25+0 = 5,75b

16) Anna Jindrová - 4,50+0+0,75 = 5,25b

17) Tereza Mikulíková - 2,25+1+0 = 3,25b

18) Adéla Alblová - 0+0+3 = 3b

19) Klára Korandová - 2,25+0+0 = 2,25b

20) Karolína Raušová - 1,25+0+0 = 1,25b

21-22) Polina Havrylovská a Martina Roubalová - 0+1,25+0 = 1,25b

23) Tereza Šangriková - 0+0+1 = 1b

Trenéři: Mgr. Karolína Prokopová, Vítězslav Vostatek, Josef Čeliš, Pavlína Vostatková a Aleš Sutnar

Aktualizováno ( Středa, 17 Únor 2021 12:34 )
 
Ohlédnutí se za soutěží družstev - Mladší žactvo PDF Tisk Email
  
Pondělí, 15 Únor 2021 00:00

Bohužel letošní halová sezóna bude nejspíše zcela bez závodů (kromě několika vybraných závodníků, kteří plní limity na povolených Mítincích), ale zcela nezahálíme a jsme zapojeni do Zimní atletické výzvy a Výzvy pro mladé atlety. Navíc v Tomto týdnu přináším ohlédnutí se za soutěžemi družstev všech věkových kategorií v uplynulém roce 2020 - všechny bodující v jednotlivých kolech soutěží - a  začneme Mladším žactvem:

Mladší žáci = 1. místo + postup do Finále, ve Finále 2. místo

1) Tomáš Kraus - 12+10,75+13,75+16,75 = 53,25b

2) Adam Novák - 0+15,75+13,75+20,75 = 50,25b

3) Leonard Mastný - 10+12,75+7,75+7,75 = 38,25b

4) Tomáš Varga - 0+10,75+8,75+9,75 = 29,25b

5) Ondřej Kugler - 0+8+9+2,25 = 19,25b

6) Albert Petřík - 0+0+11+8,25 = 19,25b

7) Ondřej Tůma - 0+5+9+1,25 = 15,25b

8) Damian Válek - 0+4+8+0 = 12b

9) Jáchym Kaas - 5+2+2+0 = 9b

10) Jakub Dobeš - 0+1+3+3 = 7b

11) Jakub Kameník - 0+3+4+0 = 7b

12) Martin Dubový - 5+0+1+0 = 6b

13) Matěj Hajský - 0+3+3+0 = 6b

14) Ondřej Novák - 0+2,50+3+0,25 = 5,75b

15) Filip Müller - 3+0+0+0 = 3b

16) Jan Kučera - 0+3+0+0 = 3b

17) Ondřej Dlouhý - 0+1+1+0 = 2b

Mladší žákyně A = 4. místo

1) Anna Cvalínová - 16,25+20,75+13,50 = 50,50b

2) Adéla Matoušková - 11,25+17,75+19,50 = 48,50b

3) Eliška Krampolová - 2,25+9,50+5 = 16,75

4) Kateřina Nováková - 0+8+7,50 = 15,50b

5) Nela Čížková - 0+9+5 = 14b

6) Emma Machalek - 0+6,75+2 = 8,75b

7) Lucie Čermáková - 6,25+0+2 = 8,25b

8) Agáta Kabourková - 0+0+7,50 = 7,50b

9) Sofia Cristancho - 0+6,75+0 = 6,75b

10) Kristýna Gašparovičová - 5+0+1 = 6b

11) Sára Čížková - 0+3+3 = 6b

12) Denisa Dvořáková - 0+1+5 = 6b

13) Anna Kůrková - 0+0+5 = 5b

14) Karolína Roubalová - 3+1+0 = 4b

15) Karolína Tupá - 4+0+0 = 4b

16) Adéla Homolková - 1+1+0 = 2b

17) Rozálie Krchová - 0+0+1,50 = 1,50b

18) Laura Kučerová - 0+0+1 = 1b

Mladší žákyně B = 7. místo

1) Linda Marešová - 0+0+6 = 6b

2) Vanda Marešová - 0+0+5 = 5b

3) Barbora Strejcová - 0+1+3 = 4b

Trenéři = Jan Vosejpka, Bc. Barbora Kreidlová, Tereza Matoušková a Eliška Nosková

Aktualizováno ( Úterý, 16 Únor 2021 17:49 )
 
Vyhodnocení ankety Atlet PKAS 2020 PDF Tisk Email
  
Sobota, 13 Únor 2021 00:00

Během týdne proběhlo v Této specifické době i ojedinělé online vyhodnocení ankety Atlet Plzeňského krajského atletického svazu pro rok 2020. Velice nás těší, že se na předních příčkách Této ankety umístili i naši petřínští sportovci:

V kategorii juniorů se pod stupni vítězů umístila Lucie Zavadilová. V dorostu jsme sklidili hned dva úspěchy = 3. místo obsadil Kryštof Neděla (trenéři Pavlína a Vítek Vostatkovi) a do šestého místa se umístila i Nikola Vimmerová. Nejlépe se za náš oddíl v anketě v kategorii žactva umístila Kateřina Čermáková (trenéři Karolína Prokopová a Josef Čeliš), která brala stříbrnou pozici.

Velice gratulujeme všem výše jmenovaným a budeme i nadále doufat v tak skvělé výsledky v našem kraji!

Aktualizováno ( Sobota, 13 Únor 2021 16:48 )
 
Přihlášená petřínská družstva 2021 PDF Tisk Email
  
Pondělí, 08 Únor 2021 00:00

I když tomu aktuální situace není nakloněna, stále doufáme, že budeme moci na jaře, v létě a na podzim všichni závodit. Předběžně proto došlo k přihlášení našich družstev do připravovaných soutěží družstev pro rok 2021, jejichž účast je nyní potvrzena. V nadcházející sezoně se tak snad můžete těšit na výkony atletů v oranžových dresech v Těchto kategoriích:


družstvo Žen TJ Sokol SG Plzeň - Petřín "A" = I. liga

družstva Mužů TJ Sokol SG Plzeň - Petřín a Žen TJ Sokol SG Plzeň - Petřín "B" = Oblastní Mistrovství družstev (OMD) Plzeňského a Karlovarského kraje dospělých

družstva Juniorů a Juniorek TJ Sokol SG Plzeň - Petřín = Oblastní Mistrovství družstev (OMD - gigant) Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje juniorů a dorostu

družstva Dorostenců a Dorostenek TJ Sokol SG Plzeň - Petřín = Oblastní Mistrovství družstev (OMD - gigant) Plzeňského, Karlovarského a Jihočeského kraje juniorů a dorostu

družstva Starších žáků a Starších žákyň TJ Sokol SG Plzeň - Petřín = Krajské mistrovství družstev (KMD) Plzeňského kraje staršího žactva

družstva Mladších žáků TJ Sokol SG Plzeň - Petřín a Mladších žákyň TJ Sokol SG Plzeň - Petřín "A" a "B" = Krajské Mistrovství družstev (KMD) Plzeňského kraje mladšího žactva sk. B

družstvo Přípravek TJ Sokol SG Plzeň -Petřín = Mistrovství Plzeňského kraje předžactva sk. B


Doufáme, že i nadále nám budete držet palce a my zopakujeme úspěšnou sezonu družstev jako v loňském roce!

 
Členi SCM 2021 PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 28 Leden 2021 00:00

V novém roce 2021 má atletický oddíl TJ Sokol SG Plzeň - Petřín opět o něco více členů ve Sportovním centru mládeže (SCM), na což jsme po právu pyšní. Tentokráte samé atletky a to konkrétně = Anežku Voříškovou (400m), Lucii Zavadilovou (400m), Kláru Sobotkovou (200m), Nikolu Vimmerovou (800m) a Elišku Dobešovou (hod diskem).

Gratulujeme atletkám a budeme doufat ve skvělé výkony v nadcházející sezóně.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 3 z 44

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner