TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
Letní atletění Petřínských atletů PDF Tisk Email
  
Neděle, 18 Srpen 2019 00:00

Letní program petřínských atletů a atletek koncem července a začátkem srpna 2019 = Šumavské soustředění, 2 příměstské tábory a soustředění v Sušici.

Petřínští atleti nelení ani o prázdninách a tak jako každoročně se vydali na soustředění na Šumavu, tentokrát do Penzionu u dvou rysů, kde v krásné krajině nabírali fyzičku, sílu a další potřebné vlastnosti do podzimní části závodní sezóny. Celé soustředění se neslo v duchu Survival, a tak kromě atletických schopností účastníci z řad mladšího a staršího žactva a dorostu pod vedením trenérů Mgr. Karolíny Prokopové, Mgr. Jana Krause, Mgr. Lukáše Lintimera a Aleše Sutnara získali nové zkušenosti s přežitím za kterýchkoli okolností.

Dva příměstské tábory pro naše nejmladší atlety z řad přípravek se uskutečnily na domácím plzeňském stadionu, kde si vždy během pěti dnů děti osvojily základní vlastnosti u různých druhů běhů i technických disciplín. Navíc si mladí atleti formou celotáborových her vyzkoušeli netradiční atletění v džungli Jumanji a na různých kontinentech v rámci Cesty kolem světa. Celý program připravili v prvním termínu trenérky Karolína Drápelová + Lucie Adlerová a ve druhém trenéři Aleš Sutnar + Jan Vosejpka.

Rychlost, sílu i fyzickou zdatnost nabírali dorostenci a junioři na soustředění, které se odehrálo na městském atletickém stadionu v Sušici. Celé atletické soustředění proběhlo pod dozorem trenéra Mgr. Lukáše Sokola.

Přejeme všem našim atletům i trenérům úspěchy nejen v nadcházející podzimní části sezóny 2019!

videa a fotky ze soustředění a táborů jsou dostupné na oddílové stránce Fb (+ profil Karolíny Prokopové) a ve fotoalbu rajče.net (album kajanaja)

 
Nominace na mládežnické reprezentační akce PDF Tisk Email
  
Pondělí, 08 Červenec 2019 00:00

Jsme mile potěšeni zprávou, že některé z našich závodnic byly nominovány na různé mládežnické reprezentační závody po světě: konkrétně na Evropský festival mládeže EYOF U18 - ÁZERBAJDŽÁN - BAKU, kde se představí naše oštěpařka Petra Sičaková a na MU U18 SLOVENSKO - TRNAVA, kde bude opět startovat v hodu oštěpem Petra Sičaková a navíc Zuzana Piknerová v běhu na 3000m.

Oběma závodnicím gratulujeme a držíme palce, aby se předvedly v nejlepším světle!

Aktualizováno ( Pondělí, 19 Srpen 2019 11:12 )
 
Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze PDF Tisk Email
  
Pondělí, 01 Červenec 2019 00:00

V uplynulém víkendu se uskutečnilo Mistrovství juniorů a dorostu na dráze, kde kralovaly naše oštěpařky: dorostenka Petra Sičaková a juniorka Eliška Papežová. Petra vybojovala zlato, když svůj oštěp hodila do vzdálenosti 52,13m a zapsala tak nový Národní rekord. Hodem do vzdálenosti 43,99m si Eliška zajistila bronzovou příčku.

Oběma dívkám gratulujeme!

kompletní výsledky závodu: https://online.atletika.cz/vysledky/36424/0/2

 
3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A PDF Tisk Email
  
Sobota, 29 Červen 2019 00:00

23. 6. 2019 se ve Staré Boleslavi uskutečnilo již 3. kolo I. ligy družstev mužů a žen skupiny A, kterého se zúčastnily i Petřínské ženy. Ty vybojovaly 6. místo ve velké konkurenci a největší bodový přínos poskytly: Tereza Sekyrová, Denisa Benešová a Veronika Sládková.

Ženám gratulujeme a přejeme mnoho zdaru ve 4. závěrečném kole v Praze!

výsledky 3. kola: https://online.atletika.cz/vysledky/39071/0/2

 
LODM 2019 PDF Tisk Email
  
Sobota, 29 Červen 2019 00:00

Vyhodnocení Letní olympiády dětí a mládeže 2019, které se v letošním roce zúčastnili čtyři atleti našeho oddílu:

Kateřina Čermáková získala neoblíbené 4. místo na 300m, ale zaběhla úžasný čas 41.44, i přes zdravotní potíže zaslouží velký obdiv a gratulaci k výkonu a umístění!

Ivan Holeček v oštěpu vybojoval 9. místo a hodil osobní rekord 44.55. Také zápasil se zdravotní indispozicí a 300m mu nevyšlo.

Natálie Sajtlová obsadila rovněž 9. pozici v dálce s krásným výkonem 5.28. Natálka měla úraz a v zimě nezávodila, letní sezona se jí ale povedla.

Kryštof Baxa se v oštěpu také zlepšil na 42.22 a získal 13. místo.

Všem moc gratulujeme a děkujeme za reprezentaci klubu!
 
3. kolo OMD mužů a žen PDF Tisk Email
  
Sobota, 29 Červen 2019 00:00

22. 6. 2019 proběhlo na atletickém oválu v Nýřanech již 3. kolo Oblastního Mistrovství družstev mužů a žen, kterého se opět zúčastnila obě naše družstva. Družstvo žen zvítězilo o jeden bod i v Tomto kole a družstvo mužů umístilo skvělou 3. příčku. Mezi nejlépe bodující kola za ženy se řadí: Jana Malánová, Lucie Šrámová a Martina Štychová. Za muže pak: Albert Weber, David Žahour, Hynek Jurečka a Jan Vosejpka.

Gratulujeme družstvům k suprovým umístěním a držíme pěsti do závěrečného 4. kola ve Stříbře!

výsledky dostupné zde: https://online.atletika.cz/vysledky/39930/0/2

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 33

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner