TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
8/BP = Běh Bukovem PDF Tisk Email
  
Úterý, 08 Prosinec 2020 00:00

Běh Bukovem, poslední díl běžeckého poháru, byl zároveň ustanoven i Mistrovským závodem Plzeňského kraje v přespolních bězích. Tento závod se konal v sobotu 5. 12. a petřínské barvy byly opět vidět na trati.

Dva naši závodníci dokázali doběhnout pro umístění na stupních vítězů, ale i další běžci skvěle reprezentovali svůj oddíl a tak je ve výsledkové listině vidět hned několik petřínských běžců na předních umístěních s dobrými výsledky. Mistrem pro rok 2020 se stal v kategorii mladších žáků Tomáš Kraus, který cílovou čáru po běhu na 1530m překonal v čase 6:15,0 min. a vicemistryní ve své dorostenecké kategorii se stala Nikola Vimmerová, která 2250m trať zaběhla za 9:47,0 min.

Oběma skvělým běžcům moc gratulujeme a děkujeme i dalším vytrvalcům za perfektní reprezentaci oddílu!

výsledky přespolního závodu: https://online.atletika.cz/vysledky/43622/0/2

 
Mikulášské závody PDF Tisk Email
  
Úterý, 08 Prosinec 2020 00:00

V pátek 4. 12. uspořádal náš oddíl Mikulášské závody pro všechny přípravky a žactvo. Aby si atleti zasloužili odměnu od Mikuláše, který se přišel podívat na jejich netradiční trénink a čerti si je neodnesli v pytlích s sebou do pekla, museli absolvovat překážkovou dráhu, na které se nacházely všechny možné tipy překážek a zábran, které museli všichni atleti na cestě do cíle překonat. Překážková dráha byla organizována jako závod, takže nyní můžeme uveřejnit nejlepší z jednotlivých kategorií podle nebeských výsledků, které nám byly po skončení zimního pátečního odpoledne zaslány:

Žci Vojtěch Kasl 58,5s

Žky Anna Jindrová 1:29,2 min.

Žcm Tomáš Varga 1:03,4 min.

Žkm Adéla Matoušková 1:00,8 min.

EleH Ondřej Tůma 1:17,0 min.

EleZ Sofie Löwyová 1:10,5 min.

EleHm Jaroslav Vyhnal 1:11,5 min.

EleZm Barbora Kubiasová 1:10,2 min.

Gratulujeme všem, kteří závod dokončili a neskončili u čerta v pytli! Za rok se Mikuláš bude těšit opět na krásné sportovní výsledky.

kompletní výsledky netradičního závodu: https://online.atletika.cz/vysledky/46993/0/2

 
Uvolnění opatření PDF Tisk Email
  
Středa, 25 Listopad 2020 00:00

Informace pro všechny naše atlety a trenéry = v Tomto týdnu došlo k úpravě zákona o shromažďování osob v nynější covidové situaci - můžeme tedy trénovat ve skupinách po šesti na vnějších prostorách stadionu i mimo něj. Pokud máte zájem opět začít trénovat, napište svým trenérům a Ti budou utvářet tréninky po menších skupinách. Všechny informace o změnách, rozdělení a čase tréninků řeší vedoucí jednotlivých tréninkových skupin (všechna data a časy ve složce Tréninkové skupiny jsou tedy nadále neplatné, dokud se nezruší všechna vládní opatření).

 
7/BP = Běh klatovskou Hůrkou PDF Tisk Email
  
Pondělí, 02 Listopad 2020 00:00

Jelikož jsou jiné aktivity nyní zakázány, uveřejňujeme alespoň poslední proběhlou akci = 9. ročník Běhu klatovskou Hůrkou, který proběhl 10. října. V rámci všech hygienických opatření se zúčastnili i vytrvalci našeho Petřína, kteří se opět umístily na krásných místech se zajímavými běžeckými časy. Nejlépe se vedlo Těmto závodníkům a závodnicím:

1. místo

Dci Daniel Hrabák = 3800m / 13:47 min.

Dky Nikola Vimmerová = 2100m / 8:23 min.

Žcm Tomáš Kraus = 2100m / 7:46 min.

EleH Jiří Jogl = 900m / 4:27 min.

EleHmini Václav Němeček = 300m / 53,7s

2. místo

EleHmini-mini Petr Šturm = 100m / neměřeno

3. místo

Dky Kateřina Ivasienková = 2100m / 9:27 min.

Žky Nela Procházková = 2100m / 8:47 min.

EleZm Karolína Klepačová = 600m / 3:36,2 min.

Všem našim běžcům patří veliká gratulace a doufáme, že se brzy budeme moct opět shledat na našem stadionu či v hale na společných trénincích.

 
Přerušení aktivity všech tréninkových skupin PDF Tisk Email
  
Neděle, 18 Říjen 2020 00:00

Vzhledem ke stále zvyšujícímu se počtu nakažených a zhoršené situaci na Plzeňsku reagujeme zrušením tréninků všech tréninkových skupin až do odvolání. Vedoucí trenéři se ozvou svým svěřencům přes různá internetová komunikační média a mohou přidat v období karantény různé tréninkové plány či inspirační videa a fotky, jako tomu bylo během jarního nouzového stavu. S Tímto opatřením lépe všichni přečkáme Tuto těžkou situaci a sejdeme se tak snad za nějaký čas všichni zdraví a plní energie do dalších tréninků.

oddíl TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

 
další covidová opatření - nouzový stav PDF Tisk Email
  
Úterý, 13 Říjen 2020 00:00

Důležitá informace pro všechny atlety a trenéry

Vnitřní sportoviště byla zcela uzavřena a nyní se ve venkovních prostorech mohou setkávat pouze malé skupinky maximálního počtu 6-ti lidí, tréninky zcela nerušíme, ale byli jsme nuceni zavést Tato opatření:

- tréninky nyní probíhají výhradně venku, při více skupinách v různých částech stadionu či formou venkovního výběhu do nedalekých parků (s Tím souvisí důraz na vhodné oblékání v přicházejícím chladném období)

- tréninkové skupiny se řídí pokyny svého vedoucího trenéra, který bude rozdělovat jednotlivé členy do malých skupinek max. po 6-ti členech = u přípravek, kde je vysoký počet členů tak nejspíše vyjde na člena trénink 1x týdně, aby se všichni stačili prostřídat

- jako tomu bylo doposud = dodržují se veškerá hygienická opatření (hlavně pravidelné mytí rukou a omezení blízkého osobního kontaktu, doporučuje se nošení roušek v šatnách) a při jakýchkoli příznacích nevolnosti je každý atlet nebo trenér povinnen zůstat raději doma, aby zbytečně neohrožoval další členy

- prosíme všechny rodiče a příbuzné, aby pouze přivedli na trénink své ratolesti, ale nezdržovali se v prostorách stadionu po dobu tréninku

- netrénující, kterých by mělo být na stadionu co nejméně, jsou povinni mít zakrytá ústa a nos rouškou či respirátorem (vztahuje se hlavně i na rodiče atletů, kteří přivádějí či vyzvedávají své dítě)

- doporučujeme, aby atleti na stadion přijížděli buď s rodinnými příslušníky osobním automobilem či zvolili dopravu pěšky, na kole, ... a vyhli se tak jízdě MHD, kde je určité riziko nakažení

Děkujeme všem členům za spolupráci a věříme, že se všichni budou chovat zodpovědně, abychom Tuto nejistou situaci zvládli co nejlépe.

atletický oddíl TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 5 z 44

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner