TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Novinky
Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

V Karlových Varech bojovaly o postup na MČR 14. 9. 2019 starší žáci a žákyně v rámci Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A, kterého se zúčastnilo i naše družstvo starších žákyň, které se i přes zdravotní indispozice něktrých atletek umístilo na krásném 4. místě. I když naše dívky měly na postup, tak jim bohužel letos utekl. Budeme v něj tedy doufat příští rok. Nejlépe bodujícími žákyněmi Mistrovství byly: Simona Kuboušková, Anna Šobrová a Lenka Pisarčíková.

Gratulujeme družstvu i trenérům pod vedením Mgr. Karolíny Prokopové ke skvělému výsledku!

výsledky z Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/36445/0/2

 
Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

Na pražském Edenu se 14. 9. 2019 uskutečnilo Mistrovství Čech dorostenců a dorostenek, kteří zde bojovali o postup na MČR. Našim oddílovým atletům se zas tak moc nedařilo, jelikož ke konci sezony bojujeme s různými zraněními a nemocemi - ale i přesto jsme se na MČ představili a vybojovali v soutěži nějaké ty body. Dorostenci skončili na 13. místě. Tým dorostenek se umístil lépe a to na 9. příčce. Nejlépe bodujícími dorostenci Mistrovství byli: Kryštof Neděla a Daniel Hrabák. Nejlépe na Mistrovství bojovaly dorostenky: Petra Sičaková, Kristýna Miljanecová a Anna Rychlíková.

Děkujeme za reprazentaci všem dorostencům a dorostenkám a trenérům pod vedením Mgr. Jana Krause a Mgr. Lukáše Sokola!

výsledky Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/36444/0/2

 
Oslava výročí 100. let sokolské jednoty Plzeň Petřín 1919 - 2019 PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 12 Září 2019 00:00

Dnes 12. 9. 2019 proběhl na stadionu a v budově našeho oddílu Den otevřených dveří na oslavu stoletého výročí založení petřínské sokolské jednoty. Byli pozváni důležití hosté z řad zastupitelů města Plzně, ale i bratři a sestry z dalších plzeňských sokolských jednot. Dále se sešli i členi jednoty, takže celá akce byla brána jako přátelské setkání. V programu bylo možno zhlédnout trénink mladších a starších žáků atletického oddílu, cvičení nejmenších sokolíků v rámci všestrannosti a vystoupení petřínských šermířů. Navíc sokolové oblečení v historických krojích kladli věnce u pomníku na boční straně naší sokolovny, který je věnován padlým petřínským sokolům v době okupace za 2. světové války a také předvedli pořadové cvičení s přehlídkou historických praporů. Celou akci doprovázela výstava historických sokolských předmětů. Ke stoletému výročí byla navíc sepsána a vydána knižní publikace, která obsahuje průběh činností jednoty od prvopočátku až po dnešní dobu, která je k dispozici ke koupi všem členům i dalším zájemcům.

Za vydařenou akci můžeme děkovat hlavně starostovi Ing. Jiřímu Bastlovi a vedoucímu šermířské sekce Pavlu Michalcovi za sepsání úžasné publikace, přípravu výstavy a uspořádání celé akce! Děkujeme ale také všem dalším funkcionářům, trenérům a členům, kteří se příprav na akci účastnili a v neposlední řadě všem přítomným a hostům, kteří se dostavili a společně s námi si akci dozajista užili.

Nakonec přeji, doufám nejen za sebe, Petřínu mnoho úspěchů a minimálně dalších 100 let činnosti! Smile

 
9/BP - Plzeňský kardioběh PDF Tisk Email
  
Úterý, 10 Září 2019 00:00

8. 9. 2019 proběhl v městě Plzni již 12. ročník Plzeňského kardioběhu, který je součástí Běžeckého poháru mládeže Plzeňského kraje, kde nesměli chybět ani petřínští atleté. V Tomto domácím závodě si naši atleti a atletky vyběhali jedno zlaté a dvě bronzová umístění:

1. místo:

Leonard Mastný = 1400m / 6:18 min.

3. místo:

Daniel Hrabák = 1800m / 5:38 min.

Nela Procházková = 1800m / 6:21 min.

Gratulujeme běžcům za další skvělá umístění i za získané body do celkového součtu!

výsledky kardioběhu: http://www.pkas.cz/

 
3. kolo (Finále) Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva PDF Tisk Email
  
Sobota, 07 Září 2019 00:00

Ve Stříbře se 7. 9. 2019 uskutečnilo 3. a zároveň finálové kolo Mistrovství Plzeňského kraje družstev staršího žactva. Finále se zúčastnilo jak družstvo petřínských žáků, tak i petřínských žákyň. Tyto závody byly pro náš oddíl velice úspěšné, jelikož se 3. místem žáků a 2. místem žákyň z posledního kola soutěže družstev se po celkovém součtu bodů petřínští žáci umístili na bronzové pozici a petřínské žákyně braly ze závodů stříbro. Tato pozice žákyním zajistila postup na Mistrovství Čech. Nejúspěšnějšími atlety finálového kola byli: Kryštof Baxa, Jan Kinkor a Ivan Holeček. Nejvíce bodů pak zajistily: Simona Kuboušková, Kristýna Králová, Kristýna Prokopová a Denisa Tyrová. Družstvo žákyň B obsadilo celkově 8. příčku.

Gratulujeme oběma žákovským týmům, vedoucí trenérce Mgr. Karolíně Prokopové i dalším trenérům staršího žactva k zisku medailí a budeme držet palce příští týden, aby se našim žákyním dařilo v Karlových Varech.

výsledky finále: https://online.atletika.cz/vysledky/39591/0/2

Aktualizováno ( Neděle, 08 Září 2019 12:17 )
 
Baráž o udržení v I. lize mužů a žen v Čechách PDF Tisk Email
  
Sobota, 07 Září 2019 00:00

7. 9. 2019 se v Jablonci nad Nisou konala Baráž o postup do I. ligy mužů a žen v Čechách. Pro naše družstvo žen to byl spíše boj o udržení v I. lize atletických soutěží družstev. Nakonec skončily na 3. místě. Udržely se tedy v I. lize a budeme jim i nadále držet palce příští rok ve stejné soutěži. Nejlépe bodujícími ženami baráže byly: Petra Sičaková, Petra Šmákalová, Anna Šobrová a Kateřina Maršálková.

Děkujeme družstvu žen, vedoucímu trenérovi Mgr. Ivanu Hubáčkovi i dalším trenérům dospělých za celou soutěžní sezonu.

výsledky Baráže: https://online.atletika.cz/vysledky/36439/0/2

Aktualizováno ( Pondělí, 09 Září 2019 10:26 )
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 7 z 37

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner