Sokol Plzeň - Petřín

Novinky
Jedle dougleska z našeho stadionu zdobí plzeňské náměstí PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 06:09

Náš oddíl na náměstí daroval městu kanadskou jedli douglasku, která byla vysoká přes 20m a stará 32let. Na strom jsme měli povolení ho porazit, protože jeho kořeny zvedaly dráhu. Strom byl poražen v neděli 15.11.2015 po 13.hodině a na náměstí přivezen ve 22 hodin.

Celou akci monitoruje video na sociální síti Facebook ZDE

O vánočmím stromu píší i regionální přílohy MF DNES ZDE

 
Výsledky našich závodníků na Mezikrajském utkání staršího žactva PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 03 Prosinec 2015 05:51

V sobotním Mezikrajském utkání v pražské Stromovce (28.11.) reprezentovala i řada našich atletů. Jak si vedli?

Celý článek...
 
V nominaci na Mezikrajko i naši atleti PDF Tisk Email
  
Středa, 18 Listopad 2015 20:09

Byla odtajněna nominace na Mezikrajské utkání staršího žactva, které se uskuteční v Praze 28.11.

V nominaci z našeho klubu fugurují:

Sára Čelišová 60m, 6x200m

Anna Suráková 800m 6x200m

Linda Suchá výška, dálka, 6x200m

Denisa Šantínová 1500m

Klára Lokajíčková koule, 60m př., 6x200m

Matyáš Fikrle 60m, 300m, 4x200m

Jakub Karlach 800m

Aktualizováno ( Středa, 18 Listopad 2015 20:18 )
 
Oponentury článků talentované mládeže PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 12 Listopad 2015 06:29

V pondělí proběhly v sídle Českého atletického svazu Oponentury článků talentované mládeže.

Byla zhodnocena činnost SpS, poed vedením Karolíny Prokopové, kde bylo konstatováno, že tento článek v oblasti plní svoji funkci a uspokojivě spolupracují s ostatními články systému TM.

Do Sportovního centra mládeže pro rok 2016 byla z našeho klubu schválena tato jména:

BENEŠOVÁ KATEŘINA (kladivo), ČELIŠOVÁ SÁRA (60m, 150m), FIKERLE MATYÁŠ (60m, 300m), HEROLDOVÁ SÁRA (400m, 800m), LOKAJÍČKOVÁ KLÁRA (víceboj, koule), SURÁKOVÁ ANNA (300m, 800m)

Aktualizováno ( Čtvrtek, 12 Listopad 2015 06:50 )
 
Konečné tabulky soutěží družstev PDF Tisk Email
  
Pondělí, 26 Říjen 2015 19:49

Nabízíme ke stažení konečné tabulky družstev všech soutěží, ve kterých startovali naše týmy.

TABULKY ZDE

 
Běžecký pohár mládeže vyvrcholil v Klatovech PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 22 Říjen 2015 05:50

V sobotu 17.10. v Klatovech vyvrcholil Běžecký pohár mládeže, na které jsme měli hojné zastoupení.

Výsledky z klatovského Běhu Hůrkou přinášíme ZDE

Po závodě došlo také na vyhlášení Běžeckého poháru mládeže, kde jsme měli na stupních vítězů celou řadu reprezentantů:

Nejmladší kluci:

1. Tomáš Nový

2. Martin Dubový

Mladší přípravka dívek

2. Valentýna Jindrová

Starší přípravka dívek

1. Lenka Kučerová

2. Simona Nosková

Mladší žákyně

2. Zuzana Piknerová

Starší žáci

3. Jakub Karlach

Starší žákyně

3. Anna Suráková

Dorostenci

3. Martin Šilhavý

Dorostenky

2. Lucie Hřebíková

Konečné pořadí všech kategorií přinášíme ZDE

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 8 z 22

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner