TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

The News
Volební valná hromada PKAS 2021 PDF Tisk Email
  
Sobota, 27 Březen 2021 00:00

V páteční podvečer 26. března proběhla v naší tělocvičně Volební valná hromada PKAS, která ustanovila předsedu, výkonný výbor, revizora a delegáty pro nadcházející Valnou hromadu ČAS v Nymburku.

Za předsedu byl znovu zvolen pan Petr Konop, který je trenérem na spolupracujícím Sportovním gymnáziu a pro oddíl vychovává skvělé sprintery a překážkáře.

Do výkonného výboru byli za náš oddíl znovu zvoleni: Ing. Jiří Bastl na pozici hospodáře a Mgr. Erna Linhartová na pozici předsedkyně komise rozhodčích v kraji.

Velké díky za uskutečnění a průběh voleb v Této složité době patří předsedovi Petru Konopovi, za oddíl Ing. Jiřímu Bastlovi za organizaci voleb a Alešovi Sutnarovi, který se velice dobře zhostil role člena volební komise.

Všem zvoleným kandidátům gratulujeme a přejeme úspěšné volební období 2021 - 2025.

Aktualizováno ( Sobota, 27 Březen 2021 12:19 )
 
Školení rozhodčích Cílové kamery PDF Tisk Email
  
Sobota, 27 Březen 2021 00:00

V dnešní den 27. 3. proběhlo v dopoledních hodinách online školení rozhodčích Cílové kamery, které organizovala komise rozhodčích Českého atletického svazu.

Gratulujeme našemu rozhodčímu Alešovi Sutnarovi, který úspěšně absolvoval školení se závěrečným testem a získal tak specializaci: rozhodčí Cílové kamery (KAM).

 
Halové MČR - Gigant 2021 PDF Tisk Email
  
Pondělí, 08 Březen 2021 00:00

Dvě stříbrné, dvě bronzové medaile a spousta nejlepších osobních výkonů = tak by se dalo pro petřínské shrnout uplynulé Halové Mistrovství juniorů a dorostu v Ostravě.


Na nejkratším 60m sprintu se představily naše dvě juniorky Klára Sobotková a Eliška Vébrová. Obě v rozběhu zaběhly svůj nejlepší výkon Této sezony a ve finále Klára zabojovala a získala bronz časem 7,79s.

Půlkařka - juniorka Nikola Vimmerová zaběhla skvělé časy na trati dlouhé 800m = v rozběhu si posunula svůj osobní rekord a velkým Q si zajistila postup do finále. V něm skončila 5. v nově překonaném osobním rekordu 2:18,63 min. Za dorostenky se na půlce představila i Nela Procházková, která v rozběhu zaběhla svůj nejlepší výkon sezony.

Na 200m trati se představila Klára Sobotková, která do finále postoupila s malým q na čas, ale bohužel Tento sprint nakonec nedokončila.

Mezi technickými disciplínami se za náš oddíl představila pouze výškařka Anna Šobrová, která zabojovala a na 3. pokus překonala laťku ve výšce 1,68m což je pro Aničku i nový osobní rekord. Za Tento skvělý výkon brala v dorostenecké kategorii stříbrnou medaili.

Největší úspěchy jsme mohli vidět na čtvrtce = na nejdelším sprintu dlouhém 400m se představily rovnou čtyři petřínské běžkyně. Veronika Sládková, která se představila jako náhradnice v závodu, v rozběhu běžela v čase nového osobního rekordu.  Anna Rychlíková si v rozběhu zapsala taky nový osobní rekord a po postupu s malým q na čas ve finále skončila šestá. Anežka Voříšková se se svým nejlepším výkonem sezony probojovala velkým Q do finále, kde v čase nového osobního rekordu 56,57s skončila bronzová. Nejlépe si mezi našimi sprinterkami vedla Lucie Zavadilová, která si osobní maximum vylepšila jak v rozběhu, ze kterého postoupila s velkým Q, tak ve finále, kde si za 55,99s doběhla pro stříbrnou medaili.

Jsme moc rádi za parádní výsledky, kterými se blýskly naše juniorky a dorostenky - gratulace patří nejen jim, ale i všem trenérům v čele s Petrem Konopem a Mgr. Karolínou Prokopovou!


kompletní výsledky Gigantu: https://online.atletika.cz/vysledky/46819/0/2

Aktualizováno ( Středa, 10 Březen 2021 11:39 )
 
Kvalifikace na HMČR juniorů a dorostu 2021 PDF Tisk Email
  
Pondělí, 01 Březen 2021 00:00

Český atletický svaz dostal povolení a může tak o nadcházejícím víkendu 6. - 7. března uspořádat Halové Mistrovství ČR v kategorii juniorů a dorostu v ostravské hale ve Vítkovicích. Na Mistrovství nebudou chybět ani petřínští sportovci:

Nela Procházková = 800m

Anna Šobrová = skok vysoký

Klára Sobotková = 60m a 200m

Eliška Vébrová = 60m

Anna Rychlíková = 400m

Anežka Voříšková = 400m

Lucie Zavadilová = 400m

Nikola Vimmerová = 800m

Veronika Sládková = 400m (náhradnice)

Julie Ženíšková = vrh koulí (náhradnice)

Atletkám můžete držet palce v sobotu a neděli od 10:00!

Aktualizováno ( Úterý, 02 Březen 2021 08:18 )
 
Vyhodnocení Zimní atletické výzvy PDF Tisk Email
  
Čtvrtek, 25 Únor 2021 00:00

A je dobojováno! Úspěšně jsme společně zakončili Zimní atletickou výzvu aneb Pojďte s námi do toho! Chceme poděkovat všem zúčastněným = dětem, jejich rodičům, prarodičům, trenérům a dalším, jelikož v konkurenci většiny oddílů a klubů z celé České republiky se náš oddíl TJ Sokol SG Plzeň - Petřín umístil na skvělém 10. místě s celkovým počtem 11335 nachozených a naběhaných kilometrů. Skvělou odměnou je pochvala nejen od zajíce Atíka, ale hlavně od vedoucí atletiky pro děti Dity Franklové. Za oddíl projekt skvěle zorganizovala trenérka Mgr. Karolína Prokopová.

Věříme, že budete sportovat i nadále a v budoucnu se společně zúčastníme dalších projektů - stále se těšíme a doufáme, že se brzy společně všichni shledáme na našem oblíbeném stadionu.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Další > Konec >>

Strana 1 z 30

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner