TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Jarní akce 2023 PDF Tisk Email
  
Pátek, 14 Duben 2023 00:00

Po konci halové sezony se v oddíle nevěnujeme pouze tréninkům a závodění, ale také vzdělávacím akcím, konajícím se po celé České republice:

Největším úspěchem je v našich řadách pro dlouholetou trenérku Mgr. Karolínu Kupeckou zisk 1. třídy trenérské licence ČAS po absolvování trenérské školy, kterou úspěšně zakončila 10. března tohoto roku.

Dalším úspěchem je pro rozhodčího Aleše Sutnara udělení specializací rozhodčí chůze a rozhodčí pro soutěže sportovcům s postižením, po úspěšně zvládnutých školeních, která absolvoval toto jaro v Pardubicích a Ostravě. V Ostravě se také zúčastnil velké akce = Atletického MČR v paraatletice. Má tak na kontě účast na dalším velkém závodě, ale hlavně vzdělavatelský počin po úspěšném absolvování školení specializace rozhodčí pro měření a vážení náčiní, které proběhlo na podzim v loňském roce v Pardubicích.

Do svých řad vítáme nové mladé rozhodčí 3. třídy, kterými po účastni na školení 25. března jsou: Eliška Dobešová, Kateřina Ivasienková, Kristýna Prokopová a Zuzana Tomášková.

Na velkém doškolovacím semináři v Plzni 26. března se doškolila většina vedoucích trenérů, kterým tak bude prodloužena trenérská licence a nadále na petříně povedou trénink dle nejmodernějších sportovních trendů.

A v neposlední řadě již proběhlo jarní soustředění dorostu v Sušici, jelikož zanedlouho začne hlavní (letní) závodní sezona. K dorostu se po jejich vzoru na konci měsíce dubna přidá i žactvo při svém soustředění.

Všem, kterým se podařilo dosáhnout určitého vzdělávacího z našich řad moc gratulujeme a přejeme, aby své znalosti dokázali co nejlépe využít na vvšech atletických akcích!

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner