TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Halový Gigant 2022 PDF Tisk Email

Středa, 02 Březen 2022 00:00

V Ostravě proběhlo o víkendu 19. - 20. února Halové Mistrovství České republiky juniorů a dorostu, kde se našim atletkám a atletům podařilo vybojovat 2 cenné kovy a 7 umístění v první desítce.

O jedinou individuální medaili se postarala v kategorii Dky Kateřina Čermáková, která získala bronz ve skoku dalekém výkonem 5,85m. Zapojila se také do štafety Jky, která ve složení Čermáková/Lafatová/Viktorová/Rychlíková vybojovala stříbro v čase 1:42,48 min. Kačka se pak ještě představila v 200m běhu Dky, kde si dokázala udělat svůj nejlepší osobní výkon 25,35s, když doběhla ve finále na 5. místě.

Nejvíce petřínských atletek se představilo na 400m trati Jky, z nichž se do finále dokázala probojovat Anna Rychlíková, která doběhla na 5. místě v osobním nejlepším čase 56,61s.

Do finále se také ještě dokázala probojovat Dky Nela Procházková, která proťala cílovou čáru v nejlepším osobním čase 2:19,97 min. na 800m trati na 6. místě.

Dále se na Mistrovství představili v rozbězích: J = Martin Vostatek 60m (=PB), Jky = Kateřina Lafatová a Barbora Viktorová 400m (obě PB), Nikola Vimmerová 800m, Dky = Kristýna Prokopová 400m (PB) a štafety J a Dci + v technických disciplínách: Jky = Julie Ženíšková vrh koulí, Anna Šobrová skok vysoký, Dci = Tomáš Zeman skok vysoký, Dky = Marina Nedělová skok daleký - jejich výsledky můžete najít zde: https://online.atletika.cz/vysledky/51237/0/2

Gratulujeme všem našim úspěšným atletům, které trénují trenéři Petr Konop, Mgr. Karolína Prokopová a Mgr. Jan Kraus!