TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Události 2. části léta 2021 PDF Tisk Email

Pondělí, 30 Srpen 2021 00:00

A v posledním měsíci letošního léta jsme zažili:

14) 7. - 14. srpna jsme se již tradičně vydali na Šumavu do Penzionu U dvou rysů, kde jsme absolvovali letní soustředění pod vedením trenérky Mgr. Karolíny Prokopové. Kromě 1 - 2 fázových tréninků si účastnici vyzkoušeli tvoření scénáře, natáčení, vystupování před kamerou či střih = letošním tématem byl totiž HOLLYWOOD.

15) Hned po příjezdu ze soustředění se někteří z nás zúčastnili 2. kola Běžeckého poháru mládeže , kterým byla Chodská 1500. Jednalo se již o 56. ročník - výsledky v rámci přiloženého odkazu:

výsledky zde: https:online.atletika.cz/vysledky/50421/0/2/

16) V dalším týdnu 16. - 20. srpna proběhl srpnový termín příměstského tábora v Plzni pod vedením trenéra Aleše Sutnara. Nejmladší atleti se rozhodně nenudili - lámali si totiž hlavu i své tělo, abys se jim podařilo dostat ze vzdáleného ostrova s pevností Mikral, kde byli jako TROSEČNÍCI celý dlouhý týden uvězněni.

17) 3. kolo I. ligy družstev se uskutečnilo 22. srpna v Pacově. Naše družstvo žen zde vybojovalo ziskem 129b 3. místo. Nejlépe bodovaly: Anežka Voříšková, Anna Rychlíková a Kateřina Čermáková. Jednalo se o poslední kolo této kategorie = ženy si zajistily účast v I. lize i pro příští rok. Gratulujeme celému družstvu pod vedením trenérky Mgr. Karolíny Prokopové.

18) Ve stejný den 22. 8. se družstva dospělých zúčastnily 4. kola v Sušici. Muži obsadili 2. příčku za 174b, ženy 118b také 2. místo. Nejlépe bodující kola - muži: Martin Vostatek, Kryštof Baxa a Aleš Sutnar. A ženy: Marina Nedělová, Hedvika Ransdorfová a Tereza Mikulíková. Jednalo se o poslední kolo této kategorie: družstvo žen pod vedením trenérky Sáry Čelišové zůstává v Krajském přeboru a veliká gratulace patří družstvu mužů, které pod vedením trenéra Mgr. Jana Krause postupuje do baráže o II. ligu.

19) V sobotu 22. 8. proběhl v našem rodném městě 3. závod Běžeckého poháru mládeže = Běh Plzeňské teplárenské kolem Boleveckých rybníků. Mezi běžci byli i naši atleti v oranžových dresech. Výkony jednotlivých kategorií můžete shlédnout v přiloženém odkaze:

20) A poslední akcí bylo víkendové Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let, které se konalo 28. - 29. srpna v Plzni a proběhlo za organizace naší komise rozhodčích pod vedením Mgr. Erny Linhartové a Taťány Běhounkové. O jedinou bronzovou medaili se postarala ženská štafeta na 4x400m ve složení Voříšková/Rychlíková/Sládková/Zavadilová v čase 3:50,38 min. Ale máme i finálové umístění a výkony, o kterých se dozvíte po rozkliknutí přiloženého odkazu:

Tak to bylo plné, ale skvěle užité léto 2021! Všechny fotografie z výše vypsaných akcí již brzy na naší FB stránce a mnoho dalšího...

Aktualizováno ( Úterý, 31 Srpen 2021 23:05 )