TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Vyhodnocení ankety Atlet PKAS 2020 PDF Tisk Email
  
Sobota, 13 Únor 2021 00:00

Během týdne proběhlo v Této specifické době i ojedinělé online vyhodnocení ankety Atlet Plzeňského krajského atletického svazu pro rok 2020. Velice nás těší, že se na předních příčkách Této ankety umístili i naši petřínští sportovci:

V kategorii juniorů se pod stupni vítězů umístila Lucie Zavadilová. V dorostu jsme sklidili hned dva úspěchy = 3. místo obsadil Kryštof Neděla (trenéři Pavlína a Vítek Vostatkovi) a do šestého místa se umístila i Nikola Vimmerová. Nejlépe se za náš oddíl v anketě v kategorii žactva umístila Kateřina Čermáková (trenéři Karolína Prokopová a Josef Čeliš), která brala stříbrnou pozici.

Velice gratulujeme všem výše jmenovaným a budeme i nadále doufat v tak skvělé výsledky v našem kraji!

Aktualizováno ( Sobota, 13 Únor 2021 16:48 )
 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner