TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Vyhodnocení BP 2020 PDF Tisk Email
  
Neděle, 13 Prosinec 2020 00:00

Již 11. ročník Běžeckého poháru mládeže, který byl poznamenaný covidovými opatřeními, byl přesto dokončen a mi vám přinášíme konečné výsledky po 8 závodech, které v Plzeňském kraji proběhly. Celkově náš oddíl TJ Sokol SG Plzeň - Petřín se umístil s celkovým počtem 749 b. na skvělém 3. místě. A jako jednotlivci si nejlépe vedli Tito závodníci a Tyto závodnice:

Vítězi jednotlivých kategorií:

Dky Kateřina Ivasienková 54b.

Žky Nela Procházková 85b.

Žcm Tomáš Kraus 98b.

EleH Leonard Mastný 70b.

EleHmini Václav Němeček 84b.


Druhé místo:

Dci Daniel Hrabák 63b.


Třetí místo:

Dci Kryštof Baxa 34b.

Dky Nikola Vimmerová 39b.

Žcm Jáchym Baxa 34b.

 

Velká gratulace všem skvělým běžcům a celému oddílu za parádní umístění v sérii přespolních běhů. Gratulace patří také všem trenérům v čele s Mgr. Janem Krausem. Budeme držet palce, aby stejně tak úspěšný byl i následující ročník, ale aby proběhl za lepších podmínek a ve větším rozsahu jako vždy!

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner