TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Zrušené závody a postupné uvolňování opatření PDF Tisk Email
  
Sobota, 02 Květen 2020 00:00

Přinášíme další informace týkající se našeho oddílu v nastalé situaci:

Sledujte i nadále sekci Nadcházející akce, která je rozšířena o nové akce a závody, které jsou zrušeny, ale očekáváme, že se postupně budou vymýšlet u některých akcí náhradní termíny, o kterých vás budeme v Této sekci informovat.

V rámci postupného uvolňování podmínek jsou povoleny tréninky ve větších počtech atletů - i nadále tedy pište svým trenérům, pokud máte zájem trénovat, kteří mají vaši tréninkovou skupinu na starost a Ti zájemce rozdělí do určitých skupin, které trénují během týdne. Tréninky však dále pokračují za všech hygienických opatření a bez možnosti vstupu do budovy sokolovny.

Letní příměstské tábory a soustředění zrušeny nejsou, případné informace směřujte na email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner