TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

2. DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ - situace choroby COVID-19 PDF Tisk Email
  
Středa, 11 Březen 2020 00:00

Další důležité informace pro všechny naše atlety a trenéry:

Vzhledem ke zhoršené situaci a výskytu koronaviru i v Plzeňském kraji, se vedení našeho oddílu rozhodlo:

- zrušit tréninky mladšího žactva (jak halové tak venkovní) společně s nadcházejícími tréninky miniškolky, minipřípravky a přípravky do odvolání (počítejte minimálně se 14-ti dny) - trenéři emailem rozešlou tréninkové plány, abychom nevypadli z přípravy

- tréninky staršího žactva jsou zrušeny anebo proběhnou po domluvě v malém počtu účastníků

- tréninky dorostu, juniorů a dospělých jsou také zrušeny a je trenéry vymyšlen individuální program

- dále je zrušen i druhý přespolní běh, který se má konat ke konci března v Tachově

Bude lepší omezit osobní kontakt v tréninkových skupinách a zamezit tak případnému rychlejšímu šíření virové nákazy, hýbat se může každý individuálně po obdržení tréninkového plánu do emailové schránky. Děkujeme za pochopení a i nadále sledujte aktuální dění, o dalších rozhodnutích budete informováni emailem nebo prostřednictvím facebookových a Těchto webových oddílových stránek.

vedení TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Aktualizováno ( Pátek, 13 Březen 2020 17:55 )
 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner