TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A PDF Tisk Email
  
Pondělí, 16 Září 2019 00:00

V Karlových Varech bojovaly o postup na MČR 14. 9. 2019 starší žáci a žákyně v rámci Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň sk. A, kterého se zúčastnilo i naše družstvo starších žákyň, které se i přes zdravotní indispozice něktrých atletek umístilo na krásném 4. místě. I když naše dívky měly na postup, tak jim bohužel letos utekl. Budeme v něj tedy doufat příští rok. Nejlépe bodujícími žákyněmi Mistrovství byly: Simona Kuboušková, Anna Šobrová a Lenka Pisarčíková.

Gratulujeme družstvu i trenérům pod vedením Mgr. Karolíny Prokopové ke skvělému výsledku!

výsledky z Mistrovství: https://online.atletika.cz/vysledky/36445/0/2

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner