TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

4. kolo OMD mužů a žen PDF Tisk Email
  
Neděle, 25 Srpen 2019 00:00

25. 8. 2019 proběhlo na atletickém stadionu ve Stříbře 4. a tedy poslední kolo Oblastního Mistrovství družstev mužů a žen Plzeňského a Karlovarského kraje, kterého se opět zúčastnila obě naše družstva. Družstvo žen vybojovalo 2. místo a po celkovém sečtení všech čtyř kol se naše ženy umístily na nejvyšším stupínku soutěže, čímž si vysloužily místo v baráži o postup do vyšší ligové úrovně. Družstvo mužů obsadilo 5. příčku a v konečném výsledku se naši muži umístili na krásném bronzovém místě. Mezi nejlépe bodující kola za ženy se řadí: Tereza Matoušková, Lucie Zavadilová a Martina Štychová. Za muže: David Žahour, Jan Vosejpka a Jan Kraus.

Gratulujeme oběma týmům ke skvělým umístěním! Gratulace patří i oběma vedoucím týmů: Mgr. Karolíně Prokopové a Mgr. Janu Krausovi. Budeme držet palce družstvu žen v baráži o postup.

výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/39590/0/2

Aktualizováno ( Neděle, 01 Září 2019 20:35 )
 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner