TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích PDF Tisk
Neděle, 02 Červen 2019 00:00

TJ Sokol SG Plzeň - Petřín má svou šampionku ve vícebojích!

Během Tohoto víkendu 31. 5. - 2. 6. 2019 probíhá MČR ve vícebojích na stadionu ve Zlíně. Za náš oddíl se Mistrovství zůčastnili 2 závodnice. Na úžasném 1. místě se v pětiboji mladších žákyň umístila Kateřina Čermáková, která prvenství vybojovala s celkovým počtem 3124b. Kačka se tak skvělými výkony prosadila v konkurenci 21 závodnic a se zlatou medailí na krku převzala diplom Mistryně České republiky pro rok 2019. Druhá reprezentantka našeho atletického oddílu Adéla Husáková absolvovala v sedmiboji žákyň pouze 5 disciplín a umístila se tak ve své kategorii na 22. místě s 2827b. Obě děvčata působí pod taktovkou trenérky Mgr. Karolíny Prokopové.

Oběma děvčatům i trenérce gratulujeme ke krásným výkonům!

kompletní výsledky zde: https://online.atletika.cz/vysledky/36416/0/2

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner