TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Oddílové závodní testování miniškolky PDF Tisk
Sobota, 25 Květen 2019 00:00

Dva pátky 10. a 24. května 2019 absolvovala nejmladší tréninková skupina našeho oddílu závodní testování v rámci projektu Atletika pro děti. Děti měly tu možnost poměřit své síly ve třech disciplínách: 20m sprintu, skoku dalekém z místa a hodu tenisovým míčkem. Na celé testování dohlíželi trenéři Aleš Sutnar a Lucie Heinrichová, kteří byli s výsledky svých svěřenců spokojeni a připravili pro mladé atlety diplomy s dalším oceněním. Připojujeme nejlepší dívčí a chlapecké výkony všech disciplín:

Běh na 20m: Tereza Tůmová 4,77s / Oldřich Paur 4,79s

Skok daleký z místa: Tereza Tůmová 1,50m / Vítek Mach 1,50m

Hod tenisovým míčkem: Amálie Šmídová 9,5m / Ondřej Hejplík 14m

Běh na 300m: Tereza Tůmová 1:20,17 min. / Vítek Mach 1:16,95 min.

Děkujeme všem atletům, trenérům a rodičům za krásné jarní testování! Budeme doufat v překonávání výsledků v příštích atletických sezónách při dalších testováních.

 

Vyhledávání

Navštivte fotogalerii

Banner

Náš sponzor

Banner
Banner