TJ Sokol SG Plzeň - Petřín

Oblastní mistrovství družstev mužů 2016 PDF Tisk
Úterý, 30 Srpen 2016 20:57

Oblastní mistrovství družstev mužů 2016

A je konec. Muži sokola SG Plzeň Petřín se po dlouhé době zúčastnili soutěže družstev a to konkrétně krajské soutěže OMD, které se zúčastnilo celkem 7 družstev z Plzeňského a Karlovarského kraje. Naši muži si v silné konkurenci vydobyli respekt a obsadili celkově třetí příčku za oddíly Triatletu Karlovy Vary a Plzeňská sportovní. V jednotlivých 4 kolech soutěže, které se konaly dvakrát v Nýřanech a dvakrát ve Stříbře obsadili naši muži první a třikrát třetí místo. Za náš oddíl se zúčastnilo celkem 19 závodníků:

Lukáš Lauber 4 body

1. KOLO  -  15. 5. 2016 Nýřany ( celkově 1. místo)

Nejvíce bodujícími závodníky prvního kola, kteří obzvláště pomohli k prvnímu místu první kola v Nýřanech, byli:

Olič, Kraus, Fikrle, Křížek, Loučím, Pruner, Karlach, Kastner, Štverák

Naše nejlepší štafeta na 4x100m ve složení Fikrle, Olič, Křížek, Loučím skončila první se ziskem 11 bodů pro družstvo. Celkem se ve štafetách získalo 25 bodů.

2. KOLO  -  29. 5. 2016 Stříbro ( celkově 3. místo)

Nejvíce bodujícími závodníky prvního kola, kteří obzvláště pomohli ke třetímu místu druhého kola ve Stříbře, byli:

Olič, Kraus, Fikrle, Štverák , Loučím, Karlach, Weber, Sládek, Sutnar J.

Naše nejlepší štafeta na 4x400m ve složení Štverák, Loučím, Olič, Karlach skončila první, se ziskem 11 bodů pro družstvo. Celkem se ve štafetách získalo 18 bodů.

3. KOLO  -  11. 6. 2016 Nýřany ( celkově 3. místo)

Nejvíce bodujícími závodníky prvního kola, kteří obzvláště pomohli ke třetímu místu třetího kola v Nýřanech byli:

Fikrle, Štverák, Křížek, Kastner

Naše nejlepší štafeta na 4x100m ve složení Fikrle, Pruner, Křížek, Zbuzek skončila druhá se ziskem 9 bodů pro družstvo. Celkem se ve štafetách získalo 21 bodů.

4. KOLO  -  21. 8. 2016 Stříbro ( celkově 3. místo)

Nejvíce bodujícími závodníky prvního kola, kteří obzvláště pomohli ke třetímu místu čtvrtého kola ve Stříbře, byli:

Kraus, Fikrle, Křížek, Karlach, Pruner, Sutnar J.

Naše nejlepší štafeta na 4x400m ve složení Zbuzek, Fikrle, Pruner, Karlach skončila čtvrtá se ziskem 7 bodů pro družstvo. Celkem se ve štafetách získalo 12 bodů.

Děkujeme všem našim závodníkům za reprezentaci oddílu a přejeme hodně úspěchů v příštím roce.